-УКР-  -РУ- 

© Сайт " Християнский Духовний Навігатор"
Джерело:
  link завантаження публікації
Для друку: PDF версія

 
     
 

ІСТОРІЯ ТАЄМНОГО ПЕРЕХРЕСТЯ

 
 ПЕРЕДМОВА

 
 

Представляю вашій увазі нову роботу, присвячену історичним питанням ранньохристиянської епохи. Ця робота є третьою частиною серії публікацій, до якої входять "Парадокс великого доручення" та "Момент галатійської перспективи". Вона продовжує розглядати теми, початі там, і ґрунтується на отриманих там висновках, а також на інших попередніх публікаціях. У роботі розглядаються питання біблеїстики, реконструкції історичних подій, письмових джерел, різних переказів і моментів в самій ранньохристиянській історії.

Взагалі будь-яка історія пишеться призмою історика та його цінностями. І коли ми звертаємося до історії релігійного руху, ми матимемо справу з ідеологічними конструкціями подій. Отже, сформована картина ранньохристиянської історії проходила через ідеологічні фільтри вірних ставлень та розумінь. Однак і існуючі альтернативні погляди абсолютно не гарантували якесь чисте незалежне описання подій. Такі фільтри встановлювали межі між їх визначеною правдою та уявленнями, але життя проводило ці межі по-своєму. Розглядаючи різні свідчення та їх відображення, можна спробувати виявити цікаві моменти та запропонувати варіанти розвитку подій.

Робота пропонує погляд на можливу відповідь на часте запитання біблеїстики про картину ізоляції апостола Павла від всього та всіх, та про те, що пов'язувало його з безпосередніми учнями Ісуса і, відповідно, євангельським вченням. Робота передбачає можливе, приховане століттями, цікаве історичне перетинання життєвих шляхів.

Приємного читання.

 

 
 

ВСТУП

  -1-  -2-  -3-  -4-  -5-  -6-  -7- 


 
 

Влад Вальберг
 01.2024
vladvalberg@gmail.com

 
  Далі >>> ПРО ПЕРШУ ІСТОРІЮ ПЕРШИХ УЧНІВ  
     
 

В рубрику

Рубрики

Головна